Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Sara’yı Evlendirmek

Sara’yı Evlendirmek

Suare (20:00):  4, 5 Mayıs 2018

Matine (15:00):  5 Mayıs 2018

Yer: Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu sahnesi

Bilet fiyatları: 12 TL

Tiyatro Topluluğu: Devlet Tiyatroları

BİLET AL

Sara'yı Evlendirmek

Sara’yı Evlendirmek

1 perde, 1 saat 15 dakika

Yazan : Sam Bobrick

Çeviren : Eylül Aktürk

Yöneten : Murat Sarı

Oyunda, hayatını kariyerine adamış ve bu yolda yalnızlığı tercih etmiş başarılı bir avukat olan Sara’nın, kuzeni Martha tarafından sıra dışı ve biraz da çılgınca yöntemlerle evlendirilme çabası anlatılıyor. Sahnedeki her karakterde izleyicinin kendinden yahut hayatına dokunan kişilerden bir parça bulacağı bu sıcak oyunda, Martha’nın girişimlerinin yanı sıra aşk ve evlilik kavramları da samimi bir dille irdeleniyor.

Oyuncular:Arzu Tan Bayraktutan, Saliha Demet Oran, Nazlı Ceren Argon, Kemal Okur,Nurettin Örük, Dekor Tasarımı: Murat Gülmez,Kostüm Tasarımı: Funda Çebi, Işık Tasarımı: Ali Karaman, Müzik: Cem İdiz, Dramaturg: Vildan Durdağ, Yönetmen Yardımcısı: Süheyla Zeybek, Asistanlar: Sıdıka Derya Gümral, Emre Nurettin Örük, Nergiz Acar, Sahne Amiri: Selahattin Çelebi, Kondüvit: İsmail Ale, Işık Kumanda: Sabri Tolga Pekcan, Suflöz: Filiz Soyluoğlu, Dekor Sorumluları:Emre Çamurkaran, Mustafa Albayrak, Enver Gülmez, Aksesuar Sorumlusu: Süleyman Aksu, Kadın Terzi: Zeynep Karakoyun, Erkek Terzi: Cemil Benzeş, Perukacı: Arzu Kepenek

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı