Ted Koleji
Bursa Hamak Festivali 2018
Era Bursa

Şanışer Bursa konseri

Şanışer Bursa konseri

Tarih: 27 Temmuz 2018 – Cuma

Yer: Hayal Kahvesi Bursa

Saat: 21:00

Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 34.00 TL

BİLET AL

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Kapı açılış saati 21:00, Konser başlangıcı 22:00 dir.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Şanışer Bursa konseri
Şanışer Bursa konseri

Şanışer, 27 Temmuz’da Hayal Kahvesi Bursa sahnesinde!

09.11.1987 doğumlu olup, 2006 senesinden bu yana ürettiği işleri internet üzerinden dinleyicisiyle ücretsiz paylaşmış; bir indie sanatçı olarak kitle bazında sınırları zorlayarak milyonlarca insana ulaşmıştır. 2011 yılında Ana akım müzik endüstrisinin içine kısa bir süre için girip, önemli müzik kanallarında klipleriyle, pek çok ulusal talk show programında performanslarıyla yer almıştır. Ana akım müziğin kısıtlayıcılığını kendine uygun bulmayan Sarp, müziğini daha özgürce icra edebilmek için indie bir alternatif rap sanatçısı olmayı seçip, sonrasında ürettiği her şeyi internet üzerinden dinleyicilerine ücretsiz sunmaya devam etmiştir.

İlk ve Orta öğretimini İstanbul’da tamamladıktan sonra yaşamına Antalya’da devam etti.
2000 yılında evinde ilk deneme kayıtlarını aldı.2007 yılında müziğini internet dinleyicisinin beğenisine sundu.
2008 yılında Miller Music Factory Müzik yarışmasında Hiphop kategorisinde 1.lik ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin pek çok şehrinde, hatta ilçelerinde yüzlerce konser vermiştir. Ayrıca Avrupa’da “Özgürlük” temalı bir çok konserde yer almıştır. Müziği ana akım anlatılarından ibaret görmeyi reddeden Sarp, dünyayı, sistemi, insanı ve insani duyguları klasikleşmiş çizgiden uzak; kendine has tarzıyla anlatmayı tercih etmiştir. Müziğini problemler üzerine kurmuş; maddesel ve varoluşsal problemleri kendi vücudu ve beyninde vuku bulduğu biçimde, mahremiyetinden ödün vererek, kendi hayatındaki formlarıyla anlatmıştır. .

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Close