Mudanya Belediyesi
Neskar Otomotiv

“Sallanırken esneyen festival”

Tarih: 10 Eylül 2017

Yer: Balat Atatürk Ormanı

Saat: 10:00 – 20:00

Bilet fiyatları: 5 TL (EKODER bağışı)

Bursa, dünyanın ilk ve tek hamak festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 10 Eylül 2017’de gerçekleştirilecek olan Bursa Hamak Festivali, tüm hamak tutkunlarını Balat Atatürk Ormanı’nda buluşturuyor. 

Bursa Hamak Festivali #bursahamakfestivali

Daha önce kente Bursa Fotoğraf Yarışması’nı kazandıran Photo Graphica, bu yıl bir ilke imza atarak Bursa Hamak Festivali’ni gerçekleştiriyor. Nilüfer Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen organizasyon 10 Eylül 2017’de, Balat Atatürk Ormanı’nda yapılacak. Yaş sınırı olmayan festivale girişler 5 TL’lik EKODER bağışı (kişi başı) ile sağlanacak. Sabah 10:00’dan akşam 20:00’a kadar sürecek olan etkinlik, “sallanırken esneyen festival” sloganıyla tüm hamak sevenleri uykuya, dinlenmeye ve eğlenceye davet ediyor.

Çeşit çeşit hamakların, yiyecek ve içecek, hobi, eğlence, tasarım gibi farklı alanlardaki stantların bulunacağı organizasyonda hamağın ana maddesi “ip” ve halat konseptli Makara, halat çekme, koca ayak gibi birbirinden eğlenceli ve ödüllü oyunlar da yer alacak. Yediden yetmişe herkese hitap eden festival katılımcıları tüm gün tembellik yapıp dinlenirken, dünya çapında bir ilke de şahitlik etmiş olacaklar.

www.bursahamakfestivali.com

Facebook sayfasına gitmek için tıklayın.

Facebook etkinliğine gitmek için tıklayın.

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı