Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji

Salaklar Sofrası

Salaklar Sofrası

Yer:  Tayyare Kültür Merkezi

Tarih / Saat:  28  Şubat   /  20:00

Biletler: Tam 8 TL , Öğrenci 5,5 TL

Gişe Tel:  0224 716 3767

14-15 Şubat – Seyircili prova
16 Şubat – Prömiyer

Salaklar Sofrası

Salaklar Sofrası

Yayıncı ve arkadaşları her hafta gözlerine kestirdikleri ve salak olarak nitelendirdikleri beş zavallı insanı aralarından birinin evine yemeğe davet ederler. Kendilerine göre basit ve akılsız buldukları bu insanlarla çaktırmadan dalga geçerler ve eğlenirler. Yayıncı, bulduğu en iyi salak olan bir koleksiyoner yüzünden hayatının en zor, seyircisi için ise en komik gecesini yaşayacaktır.

Yazar:    Francıs Veber
Yönetmen: Murat Liman

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı