Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Romeo ve Jilet

Romeo ve Jilet

Yer: Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezi

Tarih: 27 Şubat 2019 – Çarşamba 

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: 13TL

BİLET AL

Romeo ve Jilet

 

Romeo ve Jilet

Serhat CAN ‘ın 2018 yılında yazdığı oyun Romeo ve Jilet; W. Shakespeare ‘in o hepinizin bildiği eserinden sadece isim olarak benzerlik göstermekledir.

Romeo ve Jilet; sıcacık bir mahalle hikayesi, dostluk, birliktelik kavramları hikayenin iskeletini oluşturuyor. İki evsiz arkadaşın sığındığı mahallede, sevilen iki komşu olması ve geçildikleri zor zamanları mahalleliyle birlikte atlatmaya çalışmaları oyunun seyirlik tadını arttırıyor. Dönüşüm diye bir şey başladı mahallede. Söylentiler var. Yalnızlaşma söz konusu, Romeo ve Jilet komşularıyla birlikte ayakta durmaya çalışacaklar Kara komik öğeleri içinde barından oyunun dili, seyircilerimizi etkilemeyi başaracaktır.

Oyunun sonunda sürpriz birfinal, sizlere iz bırakan bir akşamın anısı olarak kalacak.

Yazan & Yöneten: Serhat Can
Dramaturg: Mısra CAN
Sahne Amiri:  Deniz KORKMAZ
Lojistik Sorumlusu: Sarp  AKIN

Oyuncular: Serhat CAN – Uğur KORKMAZ – Eda BAYRAKTAR
Arzu ÖZTAN – Süleyman ALAN – Sadettin ÖZEN
Begüm KORKMAZ – Aysun AKIN
Mürüvvet ORMAN – Elif ŞENER
Filiz DURMAZ – Deniz TAHİROĞLU

Müzik: Murat TORUNLAR

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı