Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji

Puntila Ağa ve Uşağı Matti

Puntila Ağa ve Uşağı Matti

Tarih:  24 Şubat 2018

Yer: Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu – AVP sahnesi

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: 12 TL

Tiyatro Topluluğu: Devlet Tiyatroları

BİLET AL

 

Puntila Ağa ve Uşağı Matti

Puntila Ağa ve Uşağı Matti

Kapitalist düzende iyilik ve duygusallığın çoğu kez insanı yıkıma götürdüğünü, öte yandan kötülük ve acımasızlığın ayakta kalmayı sağlayan bir zorunluluk olduğunu anlatan oyun; ayıkken akılcı ve ferman dinlemeyen, sarhoşken tam tersi duruma gelen bir toprak ağasının öyküsüdür.

2 perde, 2 saat 40 dakika

Yazan : Bertolt Brecht

Çeviren : Yılmaz Onay

Yöneten : Ümit Aydoğdu

Oyuncular: Halil Balkanlar, Serap Uluyol Karanfilci, Ali Volkan Çetinkaya, Levent Uzunbilek, Hatice Sezer, Ali Bircan Teke, Acan Ağır Aksoy, Cenk Turan, Salih Cem Şener, Erdem Erdoğan, Nejat Orbay Şehlikoğlu, Cem Hamza Çanakoğlu, Ayşe Dinç, Cansu Yılmaz, Öykü Esendemir, Erem Nalcı, Emine Irmak Bavkır, Sıdıka Derya Gümral, Nergiz Acar, Gizem Çakmak, Ceren Kayış, Diyar Gönülalçak, Irmak Şahin, Didem Ale, Çağla Genç

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı