Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Peter Pan

The Musical - Unutulmayacak Yolculuk

Peter Pan

Tarih: 3 Nisan 2019 Çarşamba – BİLET AL

Yer:   Nilüfer Uğur Mumcu Sahnesi

Okul Seansları: 10:00 – 11:15 – 13:30 ve 14:30

Aile Seansı: 19:00

Bilet fiyatları:   25 TL (Bir alana bir bedava)

Bilgi:  0544 452 0 452

Peter Pan

Peter Pan

Dünya klasikleri arasında yıllardır yerini koruyan ve çok sevilen Peter Pan mükemmel bir sahne uyarlamasıyla çocuklarla buluşuyor. Peter Pan, Kaptan Hook ve Mr. Smee çok heyecanlı ve öğretici bir maceraya çıkıyor.

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı