Sheraton Bursa Hotel
EKER I RUN 2019
Mudanya Belediyesi

Pasta Yesinler

Pasta Yesinler

Tarih: 8 Nisan 2019 – Pazartesi

Yer:  Podyum Sanat Mahal

Saat: 20:30

Bilet fiyatları: 35 TL /  25 TL

Pasta Yesinler

Pasta Yesinler

“Mine’nin mutfağa tek başına ayak bastığı o akşamüstü, pastacılık tarihi için ne büyük bir utanç kaynağı ne de bir devrim sayıldı. Merhaba mutfak, ne haber bakalım, dedi mutfağa. Peri gelemedi- hiç gelmese daha da iyi. Neyse ki çok becerikliyimdir ben, hiç korkma!”
‘İnsan ne ile yaşar?’ sorusuna, mutfaktan seslenenlerin tatlı-sert yanıtı.
Künye:
Yazan : Heves Berksu
Yöneten: Ant Aksan
Oynayan: Elif Arslan
Organizasyon : Kemal Burhan Şahin, İlayda Ağa
Işık Kumanda: İlayda Ağa, Tolunay Gezeroğlu

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı