Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Parkta Yoga

Bursa

Parkta Yoga

Tarih / Saat: 20 Ekim 2018 – Cumartesi / 09:00 – 10:30

Yer: Hüdavendigar Kent Parkı

İletişim: Güneş Aras / 0534 385 40 16

Facebook etkinliği

Parkta Yoga
Parkta Yoga

Serinleyen havalarda ısınmak, iş yaşamındaki tempodan uzaklaşıp rahatlamak, günü sakin sonlandırmak ve yeni güne enerjik başlamak, belki de yoga ile ilk defa tanışmak için yapılan etkinlik, uluslararası yoga eğitmenleri Güneş Aras ve Bilge Arı eşliğinde yapılıyor. Meditasyon, asanalar (hareket, duruş), nefes çalışması ve savasana (gevşeme) yapılacak programın katılımı bağış usulü olacak. Katılım bedeli en az 5 TL. Toplanan para Bursa Bir Can Bir Umut Hayvan Hakları Platformu’na bağışlanarak, hayvan barınaklarına yardım için kullanılacak. Dileyenler sadece mama yardımında bulunabilecek.

Yanınızda olmasında fayda var;
• Yoga/pilates matı (sınırlı sayıda vardır)
• Havlu/örtü (üzerinizi örtmek için kullanabilirsiniz)
• Su

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı