Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel

Palyaço ve Fiziksel Komedi Atölyesi

Luigi Ciotta

Palyaço ve Fiziksel Komedi Atölyesi

Yer: BKSTV Atölye Salonu

Tarih: 24 Ekim 2018 – Çarşamba

Saat: 11:00 – 14:00

  • Ücretsizdir.

Palyaço ve Fiziksel Komedi Atölyesi

Palyaço ve Fiziksel Komedi Atölyesi

Atölye Lideri: Luigi CIOTTA
Yaş Grubu: +18
Katılımcı Sayısı: 14
Dil: İngilizce – Türkçe
Süre: 3-4 Saat
Tarih: 24 EEkim
Saat: 11.00 – 14.00
Yer: BKSTV Atölye Salonu
Katılımcılar: Profesyoneller

Fiziksel tiyatro ve görsel komedi etrafında geçen eğlenceli bir yolculuk! Palyaço enerjidir, kuvvettir, tüm vücudu büyüten ve dolduran bir içgüdüdür. Herkesin içinde yaşayan çocuğu bulmak ve hiçbir şeyle oynamayı öğrenmek, günlük hayatımızı geride bırakarak sıradışı olanı keşfetmek… Tüm haksızlıklara ve bizi çevreleyen güçlüklere rağmen hayata EVET demektir. Palyaço, tıpkı bir çocuk gibi, özgürdür: her şeyle gülüp oynayabilir ve çoğunlukla kuralları bozabilir. Önyargılardan ve sosyal kurallardan, korkulardan kurtulan bir içgüdüyle hareket eder. Palyaço olmak, kendini derinlemesine bilmek, fiziksel ve karakter özellikleri ve kusurlarımızla oynamak ve tutkularımızı ve takıntılarımızı ifade etmektir. Bizi çevreleyen şeylere karşı uyanık kalmamızı öğretir..

Palyaço, dini, ulusal veya kültürel farklılıkları bilmeyen evrensel bir dil konuşan bir eşitlik, barış ve sevgi ifadesidir.

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı