Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi

Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi

Adres: Soğanlı Mah. İstanbul Cad. No: 343/345 Osmangazi/BURSA

Çalışma saatleri: Bugün açık · 08:30–23:30

Telefon: 0 224 219 60 00

Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi

Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi

Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi 1983 yılında 400 metrekarelik bir mağazada havlu – bornoz, ev tekstili ve spor giyim ürünlerinin satışıyla kuruldu. Yalova yolu 4. km’de bulunan Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi’nde 12.000 metrekarelik kapalı alanda; departman mağaza, süpermarket ve kafe – restoran hizmetlerinin yanı sıra kuru temizleme, erkek kuaförü, ücretsiz çocuk bakım odası ve çocuk eğlence merkezi yer alıyor. Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi’nde; çocuk eğlence merkezi, gün boyunca minik ziyaretçilere de hizmet veriliyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı