Teknik Oto
Bursagaz
Sheraton Bursa Hotel

Özdemir Erdoğan Bursa konseri

Özdemir Erdoğan Bursa konseri

Yer: Bursa Akademik Odalar Birliği Oditoryum Konferans Salonu

Tarih: 27 Ekim 2018 – Cumartesi

Saat: 20:30

Bilet Fiyatları: 1. Kategori = 88₺, 2. Kategori = 77₺, 3. Kategori = 66₺

Özdemir Erdoğan Bursa konseri

Özdemir Erdoğan Bursa konseri

BAOB Oditoryum salonda Özdemir Erdoğan sevenlerine muhteşem bir müzik ziyafeti vermek üzere Bursa’ya geliyor. Ünlü sanatçı Türkiye’ye mal olmuş unutulmaz eserlerini orkestrası eşliğinde seslendirecek.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı