Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel

Oyun dostu okul

Ne zaman oyun oynayacağız öğretmenim?

Oyun dostu okul

Tarih: 2 Mart 2019 – Cumartesi

Yer:  Tayyare Kültür Merkezi

Saat: 09:00 – 12:00

 Oyun dostu okul
Oyun dostu okul

Okul Öncesi Eğitimin duayeni Prof. Dr. Belma Tuğrul, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu, New Toys Akıl ve Zekâ Oyunları’nın sponsorluğu ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Bursa’da “Oyun Dostu Okul” konulu bir seminer verecek.

Oyun dostu okul

Gerek ulusal gerek uluslararası verdiği konferanslarda eğitimcilere oyunun; çocukların dünyayı anlamalarında en etkili dil olduğunu ve ders ile oyunun iç içe olması gerektiğini belirten Prof. Dr. Belma Tuğrul, 2 Mart Cumartesi günü Bursa’da öğretmenlerle buluşacak. Tayyare Kültür Merkezi’nde İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkısıyla gerçekleşecek seminere özellikle okul öncesi eğitimcilerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Oyun dostu okul

Katılımcıların hep birlikte oyun oynayarak başlayacağı seminer, bir sosyal sorumluluk projesine de imza atacak. Öğretmenlerin ücretsiz katılacağı seminere gelirken bir oyuncak getirmesi isteniyor. Kumbarada biriktirilecek oyuncaklar, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün uygun gördüğü ve ihtiyacı olan bir okula bağışlanacak. Prof. Dr. Belma Tuğrul’u dinlemek isteyen tüm devlet ve özel okul öncesi öğretmen ve yöneticilerinin aşağıdaki linkten kayıt olması gerekiyor.

 

Oyun dostu okul
Oyun dostu okul
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı