Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Otostop Festivali 2018

Otostop Festivali 2018

Tarih: 6-7-8 Temmuz tarihli olan festival 10-11-12 Ağustos’a ertelenmiştir.

Yer: Eşkel Sahili, Mudanya – Bursa

Bilet Fiyatları: 

  1. Gün: 23 TL
  2. Gün: 23 TL
  3. Gün: 23 TL

Kombine: 45 TL

Kombine + Kamp: 56.50 TL

BİLET AL

Otostop Festivali 2018

Otostop Festivali 2018

“Hayattan kaçmak için değil, hayatı kaçırmamak için yola çık” sloganı ile bu yıl 2. si düzenlenen festival, Eşgel sahilinde binlerce müzik ve doğa severi ağırlamaya hazırlanıyor. 

Manuş Baba, Can Bonomo,Cem Adrian  Adamlar, Pera, Eda Baba, Piiz,Sattas Gazapizm ve daha bir çok sanatçının sahne alacağı festival 3 gün sürecek.

– Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.

  • Etkinliğin detaylı programı yakında açıklanacaktır.

Otostop Festivali 2018

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı