Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Opera Gala Konseri

BBDSO - Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası konserleri

Opera Gala Konseri / Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası

Tarih: 03.05.2018

Yer: AKKM Osmangazi Salonu

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: Tam: 20 TL, İndirimli: 10 TL

BİLET AL

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası

Opera Gala Konseri

Opera Gala Konseri biletlerini bu sayfadan alabilir, Bursa senfoni konserleri hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Şef

  • Tulio Galiardo VARAS

Solist

  • Evren IŞIK (Koloratür Soprano)

Program

Opera Aryaları

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı