Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Ömür Gedik Bursa konseri

Mama Konseri

Ömür Gedik Bursa konseri

Tarih: 31 Ocak 2019 -Perşembe

Saat: 21:00

Yer: Hayal Kahvesi Bursa

Facebook sayfası

Ömür Gedik Bursa konseri

Ömür Gedik Bursa konseri

MAMA KONSERİ
Zorlu kış şartlarında sokak canlarının aç kalmasına

Sokak hayvanları yararına organize edilen mama konserinde siz de yerinizi alın! Unutmayın her bilet 3 kilo mama demek.

31 Ocak Perşembe günü Hayal Kahvesi Bursa’da Ömür Gedik’in sahne alacağı ve tüm gelirin sokak canlarıyla paylaşılacağı konser biletleri Akademi Veteriner Polikliniği’nde sizi bekliyor!

Bilgi ve Bilet için: 0(541) 252 3364

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı