Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

No Land Akustik Performans

No Land Akustik Performans

Yer: Podyum Sanat Mahal  

Tarih: 17 Nisan 2019 – Çarşamba

Saat: 21:30

Fiyat:  Tam: 40 tl,   Öğrenci: 35 tl

BİLET AL

No Land Akustik Performans
No Land,Azeri, İranlı ve Türk Müzisyenlerden oluşmuş, farklı kültürler ve coğrafyalardan gelmelerine atfen No Land ( ülkesiz ) adını seçmiş bir topluluktur. No Land müzik topluluğunun ilk oluşumu 2012 yılında Sahand Lesani, Mehmet Akif Ersoy ve Kamil Hajiyev’in bir araya gelmesiyle oldu. 2013’te kurulan topluluğa daha sonra Çağatay Vural, Can Kalyoncu, Hazal Akkerman, Yağız Nevzat İpek ve Oğuzhan Bilgin katılmıştır. Birlikte müzik faaliyetlerini sürdüren topluluk üyeleri 2016 yılı itibariyle ilk albümleri olan ” Aramızda” yı çıkartmışlardır. şarkı sözlerinin bir çoğunu Vugar Hasani yazmıştır.
Bursa Etkinlikleri

Bursa Etkinlikleri / Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı