Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv

Nilüfer Uçurtma Şenliği

2019

Nilüfer Uçurtma Şenliği

12 Mayıs Pazar / 12:00 /  Gölyazı Zambaktepe

Nilüfer Uçurtma Şenliği

Nilüfer Uçurtma Şenliği

Nilüfer 18. Uluslararası Spor Şenlikleri kapsamında ‘de gerçekleşecek Nilüfer Uçurtma Şenliği’nde, 7’den 77’ye tüm uçurtma sevdalıları bir araya geliyor.

*Saat 11:00’den itibaren Nilüfer Kent Konseyi önünden araç kaldırılacaktır.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı