Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv

Nilüfer 27. Rahvan At Yarışları

Nilüfer 27. Rahvan At Yarışları

Tarih: 16 Eylül 2018 Pazar

Yer: Akçalar Hisartepe Yarış Alanı

Saat: 11:00 – 15:00

Bilgi: 444 1603 | 0532 161 5835

Facebook

Nilüfer 27. Rahvan At Yarışları

08:00 – 10:30 / Yarış Kayıt
11:00 /Yarışlar
Servisler; 16 Eylül 2018 Pazar günü Saat 10.00’dan itibaren Bursaray Küçük Sanayi İstasyonu ve Nilüfer Kent Konseyi önünden kalkacaktır.

Nilüfer 27. Rahvan At Yarışları

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı