Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel

Niloya Müzikali 3 Bursa gösterimi

Niloya Müzikali 3 Bursa gösterimi

Yer: Uğur Mumcu Sahnesi

Tarih: 22 Şubat 2018

Saat: 18:30

Bilet fiyatları: 1. Kategori – 27.50 TL

BİLET AL

  • 21 Şubat 2018’de Karacabey Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi’nde sergilenecektir. BİLET AL

Niloya Müzikali 3 Bursa gösterimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niloya Müzikali 3 Bursa gösterimi

Niloya yeni gösterisiyle, 20 Şubat’ta Uğur Mumcu Sahnesi’nde izleyicisiyle buluşuyor.

Niloya yeni müzikaliyle maceralarına devam ediyor. Niloya Müzikali-3  günümüz çocuklarının pek aşina olmadığı eski bir radyoyu ve etrafında dönen olayları konu alan tatlı bir serüven. Tabi ki kahramanlarımız Niloya, Mete, Murat ve Tospik  sizleri de bu serüvene konuk olmanız için davet ediyor.  Hepinizi bekliyoruz.

– 24 ay ve üzeri her yaş grubundan seyirci bilete tabidir.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı