Sheraton Bursa Hotel
Özel Zeynep Anaokulu
Montania Hotel
Teknik Oto

Nida Ateş ile Buluşmalar

Arif Sağ'a saygı gecesi

Nida Ateş ile Buluşmalar / Arif Sağ’a saygı gecesi

Tarih: 16 Mart 2018 – Cuma

Yer: BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)

Saat: 20:00

BİLET AL

 

Nida Ateş ile Buluşmalar
Nida Ateş ile Buluşmalar / Arif Sağ’a saygı gecesi

Arif Sağ’ın da katılacağı gecede Sağ’ın sanatı ve hayatı konuşulacak, konuk sanatçılarla birlikte türküler seslendirilecek.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Close