Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Müstesna kadınlar…

Yaşananlar Boşuna Değil, Perşembe Söyleşileri

Müstesna kadınlar
Tarih: 27.02.2018 – Salı
Yer: Plaza16 Zümrüt Salonu
Saat: 20.00
Müstesna kadınlar
Çağdaş Gazeteciler Derneği Bursa Şubesi ile Bursa Barosu işbirliğinde düzenlenen “Yaşananlar Boşuna Değil, Perşembe Söyleşileri”nin yeni konukları, oyuncu Bennu Yıldırımlar ile Oyuncu- Yazar Pelin Batu olacak. Söyleşinin teması ise “Müstesna kadınlar…”
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı