Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Mudanya Mütarekesi Kutlamaları

Cazın Kartalları Orkestrası ve Beste Köprülüoğlu Bursa Konseri

Mudanya Mütarekesi Kutlamaları – Cazın Kartalları Orkestrası ve Beste Köprülüoğlu Bursa Konseri

Yer: Mudanya Mütareke Meydanı

Tarih: 10 Ekim 2018 – Çarşamba

Saat: 21:00

Bilet Fiyatları: Ücretsiz

Facebook

Mudanya Mütarekesi Kutlamaları

Mudanya Mütarekesi Kutlamaları

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Cazın Kartalları Orkestrası ve Beste Köprülüoğlu, Mudanya Mütarekesi Kutlamaları kapsamında 10 Ekim Çarşamba günü saat 21.00’de Mütareke Meydanı’nda.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı