Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Mudanya Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Gülşen Bursa konseri

Mudanya Cumhuriyet Bayramı Kutlaması – Gülşen Bursa konseri

Tarih: 29 Ekim 2018 – Pazartesi

Cumhuriyet Yürüyüşü Toplanma Yeri: İskele Meydanı Saat: 19.00

Gülşen Konseri ve Kutlama: Mütareke MeydanıSaat: 20.00

Mudanya Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Mudanya Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

“Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet muhafaza ve müdafaa edeceğiz” diyen Mudanyalılar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda saat 19.00’da İskele Meydanı’ndan başlayacak olan Cumhuriyet Yürüyüşünde ve sonrasında saat 20.00’de Mütareke Meydanı’nda sahne alacak olan Gülşen konserinde bir araya geliyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı