Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Teknik Otomotiv
Sheraton Bursa

Mor Parti – Ayşe Alagöz Erkek Atlası kitabı lansmanı

Mor Parti – Ayşe Alagöz Erkek Atlası kitabı lansmanı

Tarih: 20 Nisan 2018 – Cuma

Yer: Ristorante di Zett

Saat: 20:30

Giriş: 70 TL

Mor Parti - Ayşe Alagöz Erkek Atlası kitabı lansmanı

Mor Parti – Ayşe Alagöz Erkek Atlası kitabı lansmanı
Ayşe Alagöz’ün kitabının lansman partisinde davetliler siyah beyaz giyinecek ve mor aksesuarlar takacak. Kadına şiddete hayır diyen etkinlikte özel konuk ise Cem Özer. Gelirleri Mor Salkım Dayanışma Derneği Şiddet Hattı’na bağışlanacak etkinlik Ristorante di Zett’te 20 Nisan’da gerçekleşecek. 70 TL olan giriş ücretine ise bir kitap, bir kadeh şarap ve keyif tabağı ile müzik dahil… “Her hayat kitap gibidir” sloganıyla gerçekleşen etkinlik 20:30’da başlayacak.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı