Mudanya Belediyesi
Neskar Otomotiv

Misi Çocuk Kütüphanesi

Misi Çocuk Kütüphanesi

Misi Çocuk Kütüphanesi, bölgede yaşayan çocukların meraklarını gidermesi, okuma alışkanlığı kazanmaları için hizmete açıldı. Çocukların yaratıcılıklarına yönelik hikâye kitaplarının yanında, yetişkinlerin okuyarak zaman geçirecekleri kitaplar da kütüphanede yer alıyor. Farklı yaş aralıklarındaki çocukların kendilerini rahat hissedebilecekleri şekilde dizayn edilen kütüphanede üç adet çalışma salonu bulunuyor. Kütüphanede, kitapların yanı sıra çocuklara, onların gelişimine yönelik bulmacalar, boyama kitapları, oyun materyalleri de sunuluyor.

Kütüphanenin bulunduğu binada kesintisiz internet erişimi sağlanıyor. Okumayı henüz sökmeyen çocukların heceleyerek öğrenmesi, resimlere bakarak hikayeler oluşturması için kütüphanede çeşitli olanaklar mevcut. Misi’ye ziyaret maksatlı gelen çocuklar da kütüphane tarafından verilen hizmetlerden yararlanabiliyor.2014 yılının mart ayından itibaren aslına uygun şekilde yenilenen eski bir Bursa evinde kütüphane hizmeti sürdürülüyor.

Adres: Gümüştepe Mah. Pınar Caddesi No:1 Nilüfer/Bursa

Tel: 0224 486 62 46

Çalışma saatleri: Hafta içi: 09.00 – 18.00 Hafta sonu: 10.00 – 18.00

Kaynak: Nilüfer Belediyesi

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı