Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Teknik Otomotiv

Mesut Süre&İlker Gümüşoluk Bursa stand up gösterisi

Mesut Süre&İlker Gümüşoluk Bursa stand up gösterisi

Tarih: 18 Nisan 2018 – Çarşamba

Yer: Sanat Mahal Görükle

Saat: 20:30

Bilet fiyatları: 40.00 TL

BİLET AL

Mesut Süre&İlker Gümüşoluk Bursa stand up gösterisi
Mesut Süre
Mesut Süre&İlker Gümüşoluk Bursa stand up gösterisi

Mesut Süre & İlker Gümüşoluk Stand up,18 Nisan’da Sanatmahal Sahne’de sizlerle…

“Stand Up Comedy, Rabarba ve Apartman Sohbetleri programlarıyla adından sıkça söz ettiren İlker Gümüşoluk 13 yıllık stand up serüveninde Türkiye genelinde 1000’in üzerinde gösteriye imza attı. Komedyen, tek kişilik gösterisinde ikili ilişkiler başta olmak üzere birçok farklı konuyu kendi tespit ve hikayelerinden yola çıkarak seyircisiyle buluşturuyor. Aynı zamanda Youtube değişim elçisi olan komedyen sosyal medyanın da son dönemlerdeki fenomen isimlerinden.

2008 yılı Ekim’den bu yana çeşitli radyolarda şimdilerde ise Joytürk’te “Rabarba” programını icra eden Mesut Süre, “Siz Hepiniz Ben Tek” adlı sahne performansıyla interaktif gösterilerin son dönemdeki en iyi isimlerinden. Son dönemde yapmış olduğu ilişki testi youtube programı da Mesut Süre stili hazırcevaplık kavramını literatüre ekleyecek cinsten.

Bu iki harika komedyenin Bursa macerasını kaçırmayın.”

Mesut Süre&İlker Gümüşoluk Bursa stand up gösterisi
İlker Gümüşoluk
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı