Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Merve Deniz & Can Oflaz Bursa konseri

Merve Deniz & Can Oflaz Bursa konseri

Yer: Hayalperest Görükle

Tarih:  26 Nisan 2019 – Cuma

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: 34.00 TL

BİLET AL

 

Merve Deniz & Can Oflaz Bursa konseri

– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– 18 Yaş sınırı vardır.
– Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir   ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri   kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Merve Deniz & Can Oflaz Bursa konseri

MERVE  DENIZ BIYOGRAFİ
Müziğe çok küçük yaşlarda adım atan Merve Deniz, 8 yaşında klasik müzik eğitimine başladı. Lise yıllarında solist olduğu okul orkestrasıyla yarışmalara katıldı, performanslar sergiledi ve aynı orkestrayla üniversite yıllarında pek çok mekan ve festivalde sahne aldı.İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal bölümünü eş zamanlı okudu. Konservatuvar yıllarında “Broadway Patchwork” adlı eserde yer aldı ve “Grease Müzikali”nde başrol oynadı.2008 yılında Harbiye Açıkhava sahnesinde sahnelenen “Rock on Broadway” isimli projede sahnedeydi.Konservatuvar yıllarında Melek Yalçın ile başladığı opera şan teknikleri üzerine çalışmalarını sürdüren Merve 2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Caz Vokal programını tamamlayarak, çeşitli mekanlarda caz repertuvar ile sahne aldı.

Müzik hayatı boyunca sahneyi paylaştığı sanatçılar arasında Alessandro Safina, Sertab Erener, Sezen Aksu, Emre Aydın, Ajda Pekkan ve ENBE Orkestrası yer alan Merve solo performansı ile de yıllar içinde dinleyicilerinden tam not aldı.

2016’da yayınladığı ilk solo çalışması, “Dönsün Dünya” ile büyük ses getiren sanatçının çalışması radyo ve televizyonlarda aylarca rotasyonda kaldı. 2017 Ocak ayında “Merve Deniz Acoustic Sessions” projesi kapsamında yayınladığı cover parçalarıyla dinleyicisi ile sıkı bir bağ kuran Merve Deniz, 2018 yılında Sony Music etiketiyle yayınladığı 2. single çalışması “İnziva”yı dinleyicisi ile buluşturdu.
Şu sıralar ilk albümünü hazırlayan Merve yeni müzikal yolculuğunun ilk tanıtımını Mehmet Güreli yeniden yorumu “Umrumda” ile yaptı.

CAN OFLAZ BİYOGRAFİ
Can Oflaz küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe büyüdü. Müziğe ilgi duyduğu ilk andan itibaren sürekli üretmek adına çalışmalar gerçekleştiren Can Oflaz, farklı bir boyutta eşsiz bir müzik üretmeyi de hedef edinerek yola çıktı. Müziği sürekli gelişen teknoloji gibi gören Can, her müzisyenin daima kendisini yenilemesi gerektiği bilinci ile müzik hayatını sürdürmektedir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme öğrencisi olan Can Oflaz aynı zamanda 2011-2012 yılı boyunca Bilgi Üniversitesinden Müzik eğitimi almıştır. 2013 yılından itibaren de Bahçeşehir Üniversitesi’nde Caz Vokal bölümünde eğitim görmektedir. Üniversite eğitiminin yanı sıra, Randy Esen’den caz vokal teknikleri üzerine, Emre Tankal’dan Armoni / caz gitar üzerine, Melek Yalçın’dan Şan Teknikleri üzerine dersler almaktadır.
Yakın zamanda Merve Özçubukçuoğlu ile birlikte gerçekleştirdiği Somebody That I Used To Know coverı ile sosyal medya da çok ilgi çekmiş olan Can Oflaz, kendi solo projesi üzerinde gerçekleştirdiği çalışmalar dışında, ‘Ladies and Gentlemen Istanbul‘ korosu ile de müzikal calışmalarını devam ettirerek sahne almaktadır. 2011 yazında Sezen Aksu ile Harbiye Açıkhava Konserlerinde bu koro ile birlikte sahne almıştır. Aynı zamanda oyunculuk da yapan Can Oflaz Nutymax, Vodafone, Avea, Azercell gibi reklamlarda rol almaktadır.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı