Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur

Mehmet H. Doğan Ödül Töreni

Mehmet H. Doğan Ödül Töreni

Tarih:  28 Mart 2019 Perşembe

Yer:  Nazım Hikmet Kültürevi

Açılış Saat: 19:00

Facebook Etkinliği

Mehmet H. Doğan Ödül Töreni

Mehmet H. Doğan Ödül Töreni

Türkçede yayımlanmış şiir eleştirilerine dikkat çekmek ve Türk şiirine katkı sunmak amacıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Mehmet H. Doğan Ödülü, Şiir Kütüphanesi’nde düzenlenen törende sahibini buluyor. Seçici Kurul üyelerini Orhan Alkaya, Metin Celal, Gültekin Emre, Haydar Ergülen ve Orhan Tekelioğlu’nun oluşturduğu ödül, 2018 yılında basılmış şiir eleştiri ve araştırma eserlerine veriliyor. Törende aynı zamanda şiir eleştirisi üzerine bir söyleşi ve şiir okumaları da düzenleniyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı