Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji

Medeniyetimizde vakıf kültürü konferansı

Medeniyetimizde vakıf kültürü konferansı

Tarih: 15 Şubat 2018 – Perşembe

Saat: 15.00

Yer: Bursa Vakıf Kültürü Müzesi

Medeniyetimizde vakıf kültürü konferansı

15 Şubat 2018 Perşembe günü Bursa Vakıf Kültürü Müzesi’nin kuruluş yıldönümü sebebiyle Prof. Dr. Mehmet Emin Ay’ın katılımıyla “Medeniyetimizde Vakıf Kültürü” konsferansı gerçekleşecektir.

Medeniyetimizde vakıf kültürü konferansı
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı