Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv

Masal Yolunda Çocuklar Keşfeder

Yetişkinler İçin

Masal Yolunda Çocuklar Keşfeder

Yer: Ekim Sanat Sahnesi

Tarih: 11 Kasım 2018 – Pazar

Bilet fiyatları: Tam 25 TL Öğrenci 20 TL

Saat: 12:00 ve 14:30 – BİLET AL

Saat: 19:00 – BİLET AL

 

Masal Yolunda Çocuklar Keşfeder

Masal Yolunda Çocuklar Keşfeder

Hikaye anlatıcısı Gökçe Kurt ile unutulmaz bir yolculuğa çıkıyoruz. Yüreğimizde gizlenmiş masal kahramanları anımsamak için “Masal Yolunda Çocuklar Keşfeder (Yetişkinler İçin)” olan etkinliğimize bekliyoruz.

  • Yaş sınırı: +12
  • Etkinlik 40 kişi ile sınırlıdır.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı