Eker
Ted Bursa

Mahkeme Hamamı İbrahim Paşa Kültür Merkezi

Mahkeme Hamamı İbrahim Paşa Kültür Merkezi etkinlikleri

Mahkeme Hamamı İbrahim Paşa Kültür Merkezi

Mahkeme Hamamı İbrahim Paşa Kültür Merkezi etkinliklerini bu sayfadan takip edebilir; mekanın ulaşım ve iletişim bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Mahkeme Hamamı İbrahim Paşa Kültür Merkezi

Adres: İbrahim Paşa Mah. İbrahim Paşa Cad. No: 17 Osmangazi / Bursa

Telefon: 0224 224 76 76

Restorasyonu yapılan ve halk arasında daha çok mahkeme hamamı olarak bilinen mekan, 591 yıl sonra yeninden ilk günkü ihtişamıyla kent siluetindeki yerini aldı. Aslına uygun olarak yenilenen mekân şimdilerde ise Bursa’nın fikir kulübü olarak anılıyor. Kültür-sanat faaliyetlerinin bolca yapıldığı eşsiz tarihi yapı, toplantı, sergi ve mevlit organizasyonlarına da hizmet veriyor.

Bursa Etkinlikleri…

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Etkinlikleri sayfamızdan aşağıdaki kategoriler sayesinde takvimli etkinlik takibi yapabilirsiniz.

  • Bursa Konserleri: Bursa’daki tüm konserleri tek bir takvimde güncel olarak veren sayfadan bilet alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Tiyatroları: Bursa’daki tüm tiyatroları tek bir takvimde güncel olarak veren sayfadan bilet alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz.
  • Bursa Sinemaları: Bursa’daki tüm sinemaları tek bir sayfada güncel olarak veren sayfadan sinemaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • Bursa Fuarları: Bursa’da gerçekleşen tüm fuar organizasyonlarını, tarihlerini, gerçekleştiği yerleri, etkinlik detaylarını içerir.
  • Diğer Etkinlikler: Bursa’da gerçekleşen tüm organizasyonlar, festivaller, maçlar, söyleşiler, sempozyumlar, sergiler, gösteriler, kongreler…
  • Diğer Etkinlik Mekanları: Bursa’daki etkinlik gerçekleşen tüm mekanları tek bir çatıda güncel olarak veren sayfadan mekanları ve etkinlikleri takip edebilir, bilet alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz.

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı