Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji

Lezzet Tutkusu

Lezzet Tutkusu

Yer: Konak Kültürevi

Tarih: 30 Ocak 2019 – Çarşamba

Saat: 20:30

Bilet fiyatları: 20 TL

BİLET AL

Lezzet Tutkusu
Lezzet Tutkusu

Bugünün kapitalist düzeninde yaygın bir inanç vardır: hayatının merkezine mesleğini yerleştiren insanlar başarılı olurlar. Peki, mesleki başarı her zaman mutluluğu da beraberinde getirir mi? Günümüzde fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkların birçoğu bu başarı tutkusundan ötürü yaşanıyor. İşinde başarı sağlamak uğruna çoğumuz sosyal hayatımızdan ödünler veririz; dostlarımızla ve akrabalarımızla nadir zamanlarda görüşürüz, vaktimizin çoğunu ilgilerimize değil işimize harcarız. Sonra bir gün, iş dışındaki hayatımızda sorunlar baş gösterdiğinde her şey tepetaklak olur.

Cihan mesleğini tutkuyla icra eden bir aşçıdır. Mesleğini sosyal hayatından vazgeçecek kadar çok sever. O artık mesleğinde mutlu, özel hayatında alabildiğine yalnızdır. Her şeyin yolunda gittiği yanılgısından kurtulmak için arkadaş edinmesi gerekir. Sahi, domates patlıcandan arkadaş olur mu? Kafası karışmış bir aşçının trajikomik öyküsü…

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı