Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji

Kusursuz Deli

Kusursuz Deli

Yer: Tayyare Kültür Merkezi

Tarih:  29 Ocak 2019 – Salı

Saat: 20:00

Bilet fiyatları:    1. Kategori – 67.00 TL,  2. Kategori – 56.00 TL

BİLET AL – ETKİNLİK İPTAL EDİLMİŞTİR.

Kusursuz Deli

– 7 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır.
– 7 yaş ve üzeri bilete tabidir.
Kusursuz Deli

Vural Bingöl’ün yönettiği Kusursuz Deli oyunu, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Birinin çöpü, bir diğerinin hazinesidir.
“Kusursuz Deli” 

Kendi halinde sevgi dolu yaşlı bir kadın olan Sultan’ın bir gün evine gelen üç kafadarın planlarıyla, hayatının bir anda komik ayni zamanda karma karışık bir hal almasını anlatan oyunda kahkahalarla gülmeye hazır olun.

Sultan,Papağanı Apti Bey ile paylaştığı evinde, çöp toplayıp, bulduğu ender çöpleri bit pazarında satarak yaşayan ,hayata var gücü ile bağlanmış, kazancını sokakta ki hayvanlar ve insanlarla paylasan, sevgi ve şefkatle dolu yaşlı, yalnız bir kadındır. Sultan’ın kendi halindeki yaşamı bir gün üç davetsiz misafirin gelişi ile umulmadık şekilde değişir. Sultan, bir anda gelen bu misafirleri hayatına almak konusunda en ufak bir tereddüt bile duymaz ancak, iyi niyetle evinin kapılarını açtığı bu üç kafadar sevgi paylaşmak konusunda Sultan kadar istekli değildirler. Bir yanda karşılıksız sevgi dağıtan Sultan, diğer yanda planlarını gerçekleştirmeye çalışan 3 kafadarla işler karmakarışık bir hal alır. Fakat Sultan’la ilgili bilmedikleri bir detay vardır.

Yazan ve Yöneten: Vural Bingöl
Sahne Tasarım: Arzu Kurnaz
Kostüm Tasarım: Erkan Mercan
Işık Tasarım: Ömer İzgin
Ses: Özkan Boyoğlu
Afis Tasarım: Volkan Göker
Oyuncular: Özlem Balcı, Okan Selvi, Seda Kement Aydın, Ali Kemal Aydın, Ata Onur Öztürk, Andrea Primavera

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı