Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Kurtuluş Yolunda Kadınlarımız

Kurtuluş Yolunda Kadınlarımız

Tarih: 11 Eylül 2018 – Salı

Yer: Tayyare Kültür Merkezi

Saat: 22:00

Bilet fiyatları: 1. Kategori 27 ₺, 2. Kategori 17 ₺

BİLET AL

Kurtuluş Yolunda Kadınlarımız

Kurtuluş Yolunda Kadınlarımız

1988 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları bünyesinde kurulan, ve amacı tiyatroyu var eden öğeler arasındaki yaratıcı ilişki ve dengeyi, bilim, düşün ve sanat dallarındaki gelişmelerin ışığında araştırmak ve denemek olan Tiyatro Araştırma Laboratuarı – TAL, Kurtuluş Savaşımızda önemli roller üstlenen kadınlarımızı Kurtuluş Yolunda Kadınlarımız oyunuyla 11 Eylül tarihinde Tayyare Kültür Merkezi’nde Bursa Kültür Sanat Vakfı tarafından sahneye taşıyor.

Yazan: Sevrin Uysal ve Kadir Kandemir
Yöneten: Ayla Algan
Ritim: Sevinç Özer
Oynayanlar: Ayla Algan, Büşra Münevver Öztepe, Elif Öner, Ezgi Ayvalı, Gökçe Ayyıldız, Müge Coşgun, Nurcan Yanık, Su Güneş Mıhladız

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı