Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji

Küçük Denizkızı

Zaporizhya Belediyes Dans Tiyatrosu

Küçük Denizkızı

Yer: Akpınar Kültür Merkezi

Tarih: 23 Ekim 2018 – Salı

Saat: 11.00 / 18.00

  • Ücretsizdir.
Küçük Denizkızı
Küçük Denizkızı

Yazan: Hans Christian ANDERSEN
Yöneten: Larysa NEVEROVA
Oyuncular: Anton SAFRANOV, Pavlo BABITSYN, Yuliia BAZHAN, Khrystyna BEZVERKHA, Alina GAINOVA, Hanna HLADUN, Nailya GALYEYEVA, Hanna PETRYKHINA, Vitaliy DIKHTYARENKO, Valeriia DIKHTYARENKO, Roman ZHUZHURA, Daria ZHUZHURA, Vira DIACHENKO, Daria TSARENKO, Mykyta KOVAL
Yaş Grubu: +6 Yaş
Dil: Sözsüz
Süre: 40 Dakika

Andersen’in “Küçük Deniz Kızı” peri masalına dayanan performans, video enstalasyonu ve muhteşem müziğiyle tam bir koreografik şölen.

Hikâye anlatıcının sihirli değnek hareketleriyle, kendinizi gizemli bir sualtı dünyasında bulacak ve bu dünyanın sakinlerini keşfedeceksiniz: Küçük denizkızı, denizanası, inciler, denizatları ve yılanlar.

Kurnaz Deniz Cadısı, Yılanlar ve Deniz Kraliçesini görmeden önce Küçük Denizkızının rüyasının insanların çekici dünyasına nasıl gireceğine dair bir hikâye göreceksiniz.

Sevmeyi öğrenişini, denemeler yapmasını ve sevgi dolu bir kalbin gücünü kanıtlayışını….

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı