Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel

Kozmonot Osman Bursa konseri

Kozmonot Osman Bursa konseri

Tarih: 20 Ekim Cumartesi

Yer: Şarlo Bar

Saat: 22:00

Bilet fiyatları: Tam: 29 ₺, Öğrenci: 19 ₺

BİLET AL

 

 

Kozmonot Osman Bursa konseri

Kozmonot Osman Bursa konseri

Osman Başaran ya da müzik çevrelerinin onu tanıdığı ismiyle Kozmonotosman, Anadolu-pop funk ve Türk halk müziği eserlerini elektronik müzikle modernize ediyor ve dans pistlerine taşıyor. Küçük yaşta bağlama çalmaya başlaması ve genç yaşlarında house ve teknoya merak salması bugün yaptığı müziğin temelini oluşturuyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı