Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Koray Çelik Bursa konseri

Koray Çelik Bursa konseri

Tarih: 25 Nisan 2018 – Çarşamba

Yer: Hayal Kahvesi Bursa

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: 34 TL

BİLET AL

Koray Çelik Bursa konseri

Koray Çelik, 25 Nisan’da Hayal Kahvesi Bursa sahnesinde…

Meluses’le birlikte başladığı müzik yolculuğuna solo çalışmalarıyla devam eden Koray Çelik, ilk adımını  “Sevgiliye Ağıt” isimli single ile attı. İlk olarak klip eşliğinde yayınlanan parça, aynı zamanda sanatçının müzik yolculuğuda dair ipuçları da veriyor. Koray Çelik, her ne kadar Karadeniz’den yola çıkan bir duygunun peşinden gidiyor olsa da, pek çok farklı parçanın yorumunu da yine kendine has üslubuyla harmanlayarak dinleyicileriyle buluşturuyor.

– 18 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik saati kapı açılış saatidir.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Koray Çelik Bursa konseri

Bursa Etkinlikleri

Bursa Etkinlikleri / Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı