Almira Rosso
Zeynep Anaokulu

Köprüdeki Adam – Bursa

Köprüdeki Adam

Tarih: 16 – 17 – 22 – 23 – 24 Şubat 2018

Yer: Feraizcizade Oda Tiyatrosu sahnesi – Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu

Saat: 18:00

Bilet fiyatları: 12 TL

Tiyatro Topluluğu: Devlet Tiyatroları

BİLET AL

 

Köprüdeki Adam - Bursa

Köprüdeki Adam – Bursa

1 perde, 50 dakika

Yazan : Guy Foissy

Çeviren : Olcay Poyraz

Yöneten : Ezgi Yentürk

İnsanoğlunun içindeki “öz” nereye gizlenmiştir?
Neden bize ait olanı bulmak bu denli zor hale gelmiştir?
Hayat ölüm dengesinde “farkında olma”nın yolu nereden geçer?
Modernitenin getirdiği ağırlık, yaşamlarımızın tüm katmanlarında kendini vahşice hissettirirken, etik değerlerimiz gitgide görünmez hale gelmekte.
Bu hikaye sadece bir gazeteci ve sıradan bir adam arasında geçmiyor. İnsana ait olan “öz” ile onu kuşatarak görünmez hale getiren tüm yanılgılar arasında geçiyor.

Oyuncular: Kemal Okur, Serap Uluyol Karanfilci,Salih Cem Şener, Dekor – Kostüm Tasarımı: Gözde Yavuz, Işık Tasarımı: Ali Karaman, Dramaturg: Meriç Bardakçı, Yönetmen Yardımcısı: Serap Uluyol Karanfilci, Sahne Amiri: Selahattin Çelebi, Kondüvit: Arkın Çakır, Işık Kumanda:Burak Türk, Suflöz: Filiz Soyluoğlu, Dekor Sorumluları: Turgay Vardar, Sinan İlkılıç, Aksesuar Sorumlusu: Aşkın Kürşat, Kadın Terzi: Zeynep Karakoyun, Erkek Terzi: Cemil Benzeş, Zafer Doğan, Hüseyin Aygören, Perukacı: Arzu Kepenek

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Close