Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur

Komedya Okulu Fiziksel Tiyatro Atölyesi

23. Uluslarası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali

Komedya Okulu Fiziksel Tiyatro Atölyesi

Yer: BKSTV Sahnesi

Tarih: 25-26 Ekim 2018

Saat: 11:00 

Ücretsizdir.

Komedya Okulu Fiziksel Tiyatro Atölyesi

Komedya Okulu Fiziksel Tiyatro Atölyesi

Atölye Lideri: Ole BREKKE
Yaş Grubu: +18
Katılımcı Sayısı: 30
Dil: İngilizce – Türkçe
Süre: 3 Saat – 2 gün boyunca
Katılımcılar: Profesyoneller

Oyunculara yönelik bu atölye çalışması, her yaştan ve her seviyede meslek deneyimine sahip olan kişileri yani diğer bir deyişle oyuncular ya da tecrübeli birer oyuncu olmak isteyen kişileri kapsamaktadır. Gerçekleştirilecek olan atölye çalışması, oyuncuların performanslarının fiziksel yönünü ve beden hareket farkındalıklarını geliştirecektir. Fantezi ile ilgili temel alıştırmalarla katılımcıların vücut- zihin kondisyonu geliştirilecek ve katılımcılar bu öğretileri kullanarak hikayeler yazacaklardır.

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı