Teknik Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Kolektif İstanbul Bursa konseri

Kolektif İstanbul Bursa konseri

Tarih: 27 Şubat 2019 -Çarşamba

Saat:  21:00

Yer: Hayal Kahvesi Bursa

BİLET AL

Kolektif İstanbul Bursa konseri

Kolektif İstanbul Bursa konseri

Bayramlarda ve düğünlerde köylerde serbestçe müzik yapan müzisyenlerin ilhamı ve samimiyetiyle yola çıkan Kolektif Istanbul, doğaçlamanın derin denizlerinde yüzerek İstanbul’un ve Anadolu’nun tüm renklerini tınılarına aktarıyor.

Modern bir teknikle geleneği aynı potada eriten Kolektif Istanbul, gayda, klarnet, saksafon, akordeon, tuba, perküsyon ve davul gibi zengin spektrumda enstrüman kullanarak Balkanlar’ın dinamizmini ve Anadolu’nun “blues” esintilerini tüm zenginliği ile gözler önüne seriyor. 2006 yılında çıkardıkları ilk albümleri Balkanatolia ardından müzikal bir değişim içine giren kolektif, 2008 yılında yayınladıkları Krivoto ile daha “funky” ve caza kayan bir sound benimseyerek enerjisini zirveye taşıdı.

Üçüncü stüdyo albümleri Kerevet’i 2013 yılında piyasaya süren kolektif, melodilerin orijinal karakteri, ilhamı ve yolculuklarından esinlendi. Kolektif Istanbul bugüne kadar Montreux Caz Festivali, Schleswig-Holstein Müzik Festivali ve SESC Pompeia gibi dünyaca ünlü sahnelerde performans sergiledi.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler

Bu da ilginizi çekebilir

Kapalı
Kapalı