Mavi Dünya
Mengerler
Teknik Oto
Montania

Kodlama Festivali-Bursa

Kodlama Festivali-Bursa

Tarih: 21 Mayıs 2018

Yer: Podyumpark

Saat: 11:00-17:00

 

Kodlama Festivali-Bursa 

Kodlama Festivali-Bursa

Bursa’nın ilk Kodlama Festivali 21 Mayıs 2017 Pazar günü Podyum Park’ta gerçekleşti.

Ben Maker ve Kodlamasal tarafından düzenlenen etkinlikte minik misafirler bir gün boyunca “Arduino” ile robot kodladı, “Scratch” ile kendi oyununu yazdı ve “arttırılmış gerçeklik” uygulamaları ile geleceğe ‘merhaba’ dedi.

Podyum Park’ın ev sahipliğini yaptığı kodlama festivali yağmura rağmen yoğun ilgi gördü ve bin civarında öğrenci ve ailelerin stantları gezdiği etkinlikte, 500’den fazla öğrenci atölyelerden yararlandı.

Bu sene ise 19-20 Mayıs tarihlerinde Türkiye’nin bir çok kodlama ve robotik markasının katıldığı eğlenceli bir etkinlik olması bekleniyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Close