Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Klasiklerle Sonbahar Yarışı

Sonbahar Rallisi

Klasiklerle Sonbahar Yarışı

Tarih: 12-14 Ekim 2018

Program ve Katılım Formu için https://bit.ly/2E6ST6f

Facebook

Etkinlik, sonbaharda altın ve kızıl tonlarına bürünen Mudanya, Uludağ ve Uluabat Gölü etrafında birbirinden güzel manzaralı yollarda yapılacak. İlk defa bir gece etabı heyecanının yaşanacağı rallinin 3. gününde, sadece yollarda değil, pistte de gösteri yapılacak.

Klasiklerle Sonbahar Yarışı

Klasiklerle Sonbahar Yarışı

Bursa Osmangazi Rotary Kulübü ve Klasik Araç Sporları Kulübü ortak organizasyonu olan etkinlik, Bursa ve çevresinde gerçekleştiriliyor.

Bursa’nın daha önce gidilmemiş birbirinden güzel yerlerinde gerçekleşecek yarış ve eğlence dolu, sosyal sorumluluk projesine destek veren görsel şovu kaçırmayın.

Rallinin gelirleri Mudanya Devlet Hastanesi Çocuk Hastalıkları Bölümü’ne cihaz alımı için bağışlanacaktır.

Klasik araçlara ilgi duyuyorsanız aşağıdaki haberi okumalısınız:

Geçmişin efsane makinaları

Bursa Etkinlikleri

Bursa Etkinlikleri / Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı