Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Kendi Gök Kubbemiz

Yahya Kemal

Kendi Gök Kubbemiz

Saat / Tarih (20:00):   14, 15 Aralık 2018

Saat / Tarih (15:00):   15 Aralık 2018 –  Cumartesi

Yer:  Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu – A.V.P. Sahnesi

Bilet fiyatları:  Tam 12 TL, İndirimli 7,5 TL

Tiyatro Topluluğu:  Devlet Tiyatroları

BİLET AL 

 

Kendi Gök Kubbemiz

Kendi Gök Kubbemiz

Yahya Kemal’in “Kendi Gök Kubbemiz” şiirleriyle geçmişe bir yolculuk yapılır.
Eski ve yeni, doğu ve batı, vatan ve İstanbul sevgisi ve insana dair her tür özlem, aşk ve ölüm temaları şairin dizelerinde vücut bulur.

Kendi Gök Kubbemiz

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı   Facebook   hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı