Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur

Kemal

Pınar Ayhan'dan Bir Müzikal Belgesel

Kemal – Pınar Ayhan’dan Bir Müzikal Belgesel

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Tarih: 15 Kasım 2018 – Perşembe

Saat: 20:00

Bu müzikal için ücretsiz davetiyelerinizi 8 Kasım 2018, saat 12.00’den itibaren hem https://biletweb.nilufer.bel.tr/ adresinden hem de Nâzım Hikmet ve Konak kültürevlerinden alabilirsiniz.

Konak Kültürevi: (0224) 452 4500
Nâzım Hikmet Kültürevi: (0224) 413 2737

Kemal

Kemal

29 Ekim 2016’dan bu yana “Orada Duruverseydi Zaman” adlı müzikal belgesel ile sanatseverleri zamanda yolculuğa çıkaran müzisyen, televizyoncu ve hikâye anlatıcısı Pınar Ayhan, ikinci müzikal belgesel projesi ile karşınızda…

Mustafa Kemâl Atatürk’ün yaşam öyküsünü anlatan bu müzikal belgeselin adı, “Orada Duruverseydi Zaman – Kemâl”… Oyun, “İnsan Atatürk” ile bizi bir kez daha tanıştırıyor.

“Tarih çok şey anlatır ama saklar da” diyerek yola çıkan müzikal belgesel, Mustafa Kemâl’in yaşam öyküsünden az bilinen kesitleri, doğru bilinen yanlışları, çok iyi bilinen ama üzerine çok fazla düşünülmeyenleri sahneye taşıyor.

Bursa Etkinlikleri

Bursa Etkinlikleri / Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı