Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Karıncalar

Karıncalar

Tarih: 13-14 Nisan 2018

Yer: Feraizcizade Oda Tiyatrosu

Saat: 18:00

Bilet fiyatları: Salon: Tam 12 TL İndirimli 7,5 TL, Balkon Tam: 7,5 TL İndirimli 4,5 TL

Tiyatro Topluluğu: Devlet Tiyatroları

BİLET AL

Karıncalar

Karıncalar

Herkesin cenneti kendi evidir…

Karıncalar: Bir tarafta, sınırlar arasına sıkışan insanlar, kendi coğrafyalarında cehennemi yaşıyorlar. Ekilen topraklarının, büyüttükleri çocuklarının ve geleceklerinin yok olmasını bekliyorlar.
Diğer tarafta hiç bilmediği topraklara, hiç tanımadığı insanları öldürmeye gelen bir asker, eve dönüş umudu içinde savaşın tam ortasında çırpınışlarının son bulmasını bekliyor. Öldüren niye öldürdüğünü, ölen ne için öldüğünü bilmiyor. Eve dönmek mi? Kaçmak mı? Hangisi kahramanlık, hangisi korkaklık, kimse bilmiyor. Peki bunlardan kim, ne kazanıyor?

Karıncalar

1 Perde, 1 Saat

Yazan : John Steinbeck – Boris Vian

Çeviren : Ülkü Tamer – Işıl Y. Yüce

Oyunlaştıran : Gökhan Aktemur

Yöneten : Halil Akarsu

Oyuncular: Kamil Korunan, Cansu Yılmaz, M. Salih Salcan, Ali Bircan Teke

Dekor – Kostüm Tasarımı: Özge Akarsu, Işık Tasarımı: Ali Karaman, Besteci: Burçak Çöllü, Koreograf: Dicle Doğan, Dramaturgi: Tolga Güven, Yönetmen Yardımcısı: Kamil Korunan, Asistan: Ali Bircan Teke, Sahne Amiri: Sedat Parlakgün, Kondüvit: Kadir Sinan, Işık Kumanda: Mehmet Şah Güney, Suflöz: Atike Bolulu, Dekor Sorumlusu: Gökhan Satılmış, Aksesuar Sorumlusu: Aşkın Kürşat, Kadın Terzi: Gönül Akıllı, Erkek Terzi: Hüseyin Aygören, Perukacı: Ahmet İrikaya

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı