Montania Hotel
Sheraton Bursa Hotel
Teknik Oto
Özel Zeynep Anaokulu

Kardeşim Benim 2

Kardeşim Benim 2

Kardeşim Benim 2 fragmanını bu sayfada izleyebilir, film hakkında detaylı bilgiyi (oyuncular, konusu, yönetmeni vb.) bu sayfada bulabilirsiniz.

Yönetmen: Mert Baykal
Yapım Yılı: 2017
Ülke: Türkiye
Oyuncular: Burak Özçivit, Ferdi Sancar, Murat Boz
Tür: Komedi, Romantik

IMDB puanı için tıklayın. 

Kardeşim Benim 2

Kardeşim Benim filmi:

Vizyon tarihi 15 Ocak 2016 (2s 0dk)
Yönetmen Mert Baykal
Oyuncular: Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver devamı
Tür Komedi, Dram
Ülke Türkiye

Sakin ve gizemli bir karaktere sahip olan Hakan, 30 yaşında alternatif müzik yapan ünlü bir sanatçıdır. Magazinden uzak bir hayat sürmeye çalışsa da kardeşi Ozan ile olan küslükleri magazinin ilgisini çeker. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır. Abisinin aksine neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridir. Araları yıllardır düzelmeyen iki kardeş uzun zamandır bir araya gelmemiş, hatta babalarının hastalığında dahi farklı zamanlarda ziyaretine gitmişlerdir. Bu soğukluğun nedeni ise çocukluk yıllarına kadar uzanmaktadır.

Annlerini küçük yaşta kaybeden iki kardeşin babaları Erkan düğün şarkılığı ile geçimini sağlamaktadır. Üçü kasaba kasaba düğünlerde dolaşmış, küçüklüklerini resmen göçebe bir şekilde sürdürmüşlerdir. Bu dönemde babası küçük kardeş Ozan’ın tüm sorumluluğunu, abisi Hakan’a devreder. Abi Hakan bu yüzden erken olgunlaşır. Ozan ise Hakan’ın içinde kalan çocukluğu doya doya yaşamıştır. Bu ikili durum abi kardeş ilişkisini zamanla zedeler…

Babalarının cenazesi iki kardeşi yıllar sonra bir araya getiren yegane şeydir. Her ikisi de son görevlerini yerine getirip bir an önce kendi hayatlarına geri dönmeyi planlarken, geride kalan vasiyet her şeyi değiştirecektir.

Filmin başrollerde Murat Boz, Burak Özçivit, Aslı Enver yer alıyor.

Yorumlar

comments

Etiketler
Close