Era Kolejleri

Karagöz’ün Uzay Yolculuğu

Karagöz’ün Uzay Yolculuğu (Gölge Oyunu)

Tarih: Her perşembe, cuma, cumartesi

Saat: 11:00, 14:00, 12:00 (Cumartesi)

Yer: Karagöz Müzesi

Bilet fiyatları: 3 TL, Okul Grup fiyatı 2,5 TL.

Süre: 35 Dakika

İletişim rezervasyon: Mine Şensin 0224 7163777

(4 Yaş ve üzeri…)

Karagöz’ün Uzay Yolculuğu

Yazan / Oynatan: Tayfun ÖZEREN

Karagöz’ün Uzay Yolculuğu (Gölge Oyunu)

Karagöz’ün Uzay Yolculuğu sezon boyunca seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

Karagöz’ün Uzay Yolculuğu: Mahallenin çocukları uzaktan kumandalı oyuncak uçaklarını Karagöz’ün penceresi önünde uçurmaktadır. Karagöz gördüğü oyuncak uçağı “uçan daire” sanacak ve mahalleyi “Uçan daire var, uzaylılar geldi!” çığlıkları ile ayağa kaldıracaktır. Gerçek ortaya çıkınca da mahallelinin alay konusu olacaktır. Ama bir gece Karagöz’ün bahçesine gökyüzünden bir cisim düşer. Karagöz korkuyla cisme yaklaştığında onun hiçbir şeye benzemediğini görecektir. Cisim bir uzay gemisine aittir ve Karagöz’ün uzay macerası başlamak üzeredir.

 

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler

Bu da ilginizi çekebilir

Close
Close