Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur

Kahvaltı Dahil

Ekim Sanat Atölyeleri

Kahvaltı Dahil

Tarih: 11 Şubat 2019 – Pazartesi

Saat:  20:30

Yer: Ayşe Selen Sahnesi (Nazım Hikmet Kültür Evi Karşısı Migros Üstü 5.kat)

Bilet fiyatları: Tam 22 TL, İndirimli 17  TL

Tiyatro Topluluğu:  Ekimhane Oyuncuları

BİLET AL

Kahvaltı Dahil

Kahvaltı Dahil

Hepimizin yolu bir gün bir otel odasından geçer, ya keyfiyetten, ya tesadüfen ya da
gereklilikten. Ancak bir otel odası basit bir geçiş yeri değildir, aynı zamanda orada kalan bütün insanların anılarıyla doludur. Kendimi ne zaman bir otel odasında bulsam, benden önce burada kalan kadın ve erkekleri düşünmekten kendimi alamam. Nasıl insanlardı? Ne yaşamışlardı? Mutlu olmuşlar mıydı? Her zamanki gibi, basit sade bir zaman mı geçirmişlerdi? Otel odası nötr bir yerdir. Sıklıkla sır saklamaya uygun, hesaplı yerlerdir. Bu oyunun konusu bir bakıma bu odalardan birinin anılardır: Yolu buradan geçen kadın ya da erkeklerin bir gecelik, bir günlük ya da bir anlık yaşamlarından komik, heyecanlı ya da tuhaf anlar. Tüm kişiler birbiriyle kesişecektir, tıpkı hafızamızda kesişen anılar gibi.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı