Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

İznik Ultra Maratonu

İznik Ultra Maratonu

Tarih: 19  – 21 Nisan 2019

Yer: İznik

Facebook

Kayıt olmak için / For Registrations

BİLET AL

İznik Ultra Maratonu

160K (solo/relay2/relay4) / 90K / 55K / 35K / 20K / 5K Tarihi İznik Koşusu PARKURLARI

Yapyeni parkurlar, solo ve bayrak yarışları ile 2019’a güncellenmiş şekilde girecek olan İznik Ultra 2019 kayıtları açıldı. Adını en uzun parkurdan alan İznik Ultra’nın geçmiş senelerde 140K olan parkuru 2019’da 160K’ya çıkartılırken, diğer parkurlar da güncellendi. 90K parkuru büyük ölçüde aynı kalırken, Narlıca Dağ Maratonu parkuru 55K, Göllüce Patika 35K, Derbent Patika ise 20K olarak güncellendi. Pazar günü 5K olan Tarihi Kent Koşusu ise geçen seneki çizgisini koruyor.
100 mile çıkan en uzun parkurda solo, 2 kişi bayrak yarışı veya 4 kişi bayrak yarışı olarak katılım opsiyonları bulunan organizasyonda ITRA puanı ile beraber zorluk seviyesi arttırılmış görünse de kısa parkurlar her seviyeden sporcuya hitap edecek şekilde düzenleniyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Kapalı